Udržitelné stavitelství pro kvalitnější život

Jak podpořit rozvoj měst a obcí, který je šetrný k životnímu prostředí, přínosný pro společnost a zároveň výhodný pro podnikatele ve stavebnictví? Odpovědí je udržitelné stavitelství.

Co nabízíme Katalog opatření BOLD FUTURE Naši partneři 

Využijte služeb od nás a našich partnerů

Ve Frank Bold Advokáti spolupracujeme s developery, městy a technologickými firmami, kteří vnímají zodpovědně a progresivně otázku stavebnictví a developmentu a ve svých zájmech zohledňují vztah projektu k okolí a budoucí udržitelnosti.

Obraťte se na nás

Online konference BOLD FUTURE

Chcete se dozvědět více o trendech v udržitelném stavitelství? Ať už zastupujete samosprávu, věnujete se architektuře nebo developmentu a hledáte inspiraci pro svou práci, jste na správném místě. Nabídneme vám inspirativní vize, představíme trendy a praktické case studies. Cyklus webinářů pořádaný Frank Bold v rámci série BOLD FUTURE: Směle o udržitelném stavitelství vám pomůže zorientovat v nových výzvách územního plánování, rozvoje měst a developmentu.

Proč do toho jít s námi

  • Jsme přední čeští odborníci na stavební právo i právo životního prostředí
  • Aktivně se zapojujeme do tvorby legislativy. Od nového stavebního zákona, přes správní řád a energetický zákon až po zákon o posuzování vlivů na životní prostředí.
  • Jsme autoři zásad pro developery pro město Jihlava, připravujeme zásady pro BrnoSvaz městských částí hlavního města Prahy a řadu dalších obcí a měst.
  • Jsme nejúspěšnější českou advokátní kanceláří na přezkumy nezákonností v územních plánech. Dosáhli jsme zrušení více než 40 územních plánů nebo jejich částí.
  • U Nejvyššího správního soudu jsme s nadprůměrnou úspěšností zastupovali klienty ve více než dvou stech případech.
  • Rozumíme také komunitní energetice. Máme zkušenosti nejen s jejími právními aspekty, ale naše dceřiná společnost Frank Bold Energy nabízí služby v oblasti výstavby a provozu obnovitelných zdrojů energie a pomáhá uvést do praxe inovativní technologické, provozní a obchodní modely v oblasti decentralizované energetiky.

S kým spolupracujeme

"Tak, jako se stále rychleji mění naše společnost, technologie a prohlubující se environmentální krize, mění se i očekávání a nároky na nové stavební projekty. Udržitelné stavitelství se stává nutností, nikoliv mimořádností.” 

 Pavel Franc, CEO ve Frank Bold Advokáti

Naše cesta k udržitelnému stavitelství

Stavebnímu právu, developmentu a životnímu prostředí se ve Frank Bold věnujeme už více než 20 let. Vidíme, že přichází doba, kdy se stavebnictví v Česku mění. 

Vše se posouvá směrem k inovacím a novým technologiím, šetrnému přístupu k životnímu prostředí a zacházení se zdroji energie a vody, které se shrnují pod pojmy modrozelená infrastruktura nebo udržitelné stavitelství. 

Frank Bold Advokáti dlouhá léta budují know-how v oblastech spojených s trvalou udržitelností a efektivní státní správou. Naší ambicí je proto pomoci stavebnímu sektoru stavět chytře, tedy šetrně k přírodě, energeticky úsporně a kvalitně a prospěšně pro lidi.

V oblasti právních služeb a konzultací ve stavebnictví a územním plánování jsme se stali českými lídry. Dokážeme developerům i městům pomoct společně rozjet a dotáhnout stavební projekty, které jsou zajímavé po podnikatelské stránce a zároveň mají přidanou hodnotu pro udržitelný rozvoj měst a obcí.


Jaké služby nabízíme

Ozvěte se nám. Jsme Váš partner pro správná rozhodnutí

Poskytnete nám základní informace

Stačí stručně popsat situaci, kterou právě řešíte, vyplnit kontaktní údaje a odeslat formulář níže.

Dohodneme si podmínky spolupráce

Zavoláme Vám, nebo se ozveme e-mailem, probereme detaily možné spolupráce a připravíme nabídku.

Pustíme se do práce

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše pro úspěšné vyřešení vašeho případu.

S čím potřebujete pomoci*

Vaše jméno a příjemní*

Váš telefon*

Ulice a č.p., město*

Váš e-mail*

Poptávám placenou právní službu a potvrzuji, že souhlasím s podmínkami poskytování právních služeb

Přečtěte si, jak nakládáme s osobními údaji zde.