Naši partneři

V rámci projektu Udržitelné stavitelství sdružujeme klíčové asociace, architekty, podnikatele ve stavebnictví, inovátory v oboru i pokrokové reprezentanty samospráv. To nám umožňuje propojovat zadavatele s konkrétním ověřeným expertem, který umí vyřešit celý projekt nebo dílčí specializovanou potřebu.

Zpět na Udržitelné stavitelství

Našim partnerům nabízíme nejen možnost prezentovat se na této platformě a propojit své služby s dalšími kvalitními partnery v oboru, ale také společnou mediální prezentaci v oborových médiích a na společných akcích.

Na společných projektech s námi už nyní spolupracuje Národní síť zdravých měst, Architects for the Future, Jakub Cigler Architekti, Česká radou pro šetrné budovy, Centrum pasivního domu, Sdružení energetických manažerů měst a obcí a Skanska, a.s.

Chcete se také připojit? 

Máte expertízu, se kterou byste chtěli do projektu přispět? Rádi vás zapojíme

Máte zkušenosti z realizace či zvažování projektu modrozelené infrastruktury? Dejte nám vědět, jak se vám dařilo a s jakými problémy jste se setkali. Pomůžete nám tím zmapovat bariéry a hledat koncepční řešení.

Zajímá vás téma a stojíte o další informace o projektu? Dejte nám o sobě vědět, budeme na vás myslet a informovat vás o projektu a jeho výsledcích.

Kontaktujte nás a my se vám ozveme zpět.

Stanislav Kutáček, projektový manager 

+420 736 643 394
stanislav.kutacek@fbadvokati.cz    

Ozvěte se nám