Seminář: Město a developer - společné výzvy a příležitosti

9. 11. 2020

Na vztah mezi městem a developerem se zaměří online seminář pořádaný Národní sítí Zdravých měst ve spolupráci s Fakultou architektury ČVUT a Frank Bold Advokáty. Připojte se v úterý 1. 12. od 9:30 hodin.

Součástí semináře je panelová diskuze Plánujeme, rozvíjíme - role města a role developera, na které vystoupí i náš advokát Jiří Nezhyba. Dalšími hosty budou urbanista Filip Tittl, náměstek primátorky Jihlavy Vít Zeman, městský developer Petr Urbánek a konzultantka pro participativní plánování Michaela Malá. Diskutovat budou od 10:00 do 12:00 hodin.

Od 13:00 do 15:00 hodin bude seminář pokračovat workshopem na téma Právní aspekty spolupráce s developerem, který zajišťují Frank Bold Advokáti. Řeč bude například o zásadách pro výstavbu nastavující transparentní pravidla pro vznik nových stavebních projektů. Na workshopu vystoupí naši kolegové Jiří Nezhyba a Petr Bouda společně s Vítem Zemanem, náměstkem primátorky města Jihlavy, kde se na přípravě zásad aktuálně pracuje.

Na seminář se připojte ZDE (odkaz bude funkční 1. 12. od 9:20).

Program semináře

Akce se koná pod záštitou ministryně pro místní rozvoj.

Čtěte také

24. listopadu 2020 Video: Experti vysvětlili, jak na modrozelenou infrastrukturu ve městech

O tom, jak ve městech budovat modrozelenou infrastrukturu, a vytvořit tak udržitelnější a příjemnější místa k životu debatovali 20. listopadu experti na webináři Národní sítě Zdravých měst. Za Frank Bold Advokáti na něm vystoupili odborníci v rámci projektu Udržitelné stavitelství.

23. listopadu 2020 Video: Odborníci debatovali o plánování modrozelené infrastruktury v Brně

Modrozelená infrastruktura je jedním ze sedmi témat, která vzbuzují největší zájem veřejnosti v návrhu nového územního plánu města Brna. Kancelář architekta města se proto jednotlivým tématům věnuje v sérií webinářů, na kterém tentokrát vystoupil i zástupce Frank Bold Advokátů - advokát Jiří Nezhyba.

Všechny novinky

Ozvěte se nám