Frank Bold Advokáty doporučuje Právnická firma roku 2020

4. 11. 2020 Energetické právo Spory v energetice

Letos poprvé se naše kancelář Frank Bold Advokáti rozhodla zúčastnit firemního žebříčku Právnická firma roku pořádaném společností EPRAVO.CZ. Jsme rádi, že jsme se už v letošním ročníku prosadili a stali se doporučovanou advokátní kanceláří v oblasti energetiky a energetických projektů.

Umístěním jsme potvrdili naše postavení významné české advokátní kanceláře jako jednoho z největších právních týmů v zemi. “Doporučení nás velmi těší. V oblasti energetiky máme roky zkušeností s hájením zájmů našich klientů, kteří podnikají v sektoru obnovitelných zdrojů energie, energetických inovací a energetické decentralizace,” uvedl ředitel kanceláře Frank Bold Advokáti Pavel Franc.

Čtěte také

3. prosince 2020 Jihlava vydala argumentář k vyvracení námitek proti zásadám pro spolupráci s investory

Praktický argumentář, který má i v dalších městech pomoct s vedením debaty o využití takzvaných Zásad pro spolupráci s investory, a na kterém spolupracovali Frank Bold Advokáti, vydalo ve formě interaktivní elektronické brožury město Jihlava.

1. prosince 2020 Stavební zákon i komunitní energetika. Frank Bold Advokáti zvou na konferenci o bytových domech

Frank Bold Advokáti vystoupí na online konferenci Rekonstrukce a provoz bytových domů 2020 pořádané portálem TZB-info. Nenechte si ujít příspěvky advokátky Anny Francové a vedoucího právníka Jiřího Vozáka na téma komunitní energetiky a stavebního zákona v kontextu bytových domů. Sledovat je můžete z pohodlí domova ve středu 9. prosince.

Všechny novinky

Ozvěte se nám