Advokát Jiří Nezhyba promluví v diskuzi Brno: výstavba a nový územní plán

24. 9. 2020 Územní plánování Stavební právo a územní plánování Udržitelné stavitelství pro kvalitnější život Umístění a povolení investičního záměru v území

O připravovaném územním plánu Brna, různých typech bydlení i velkých developerských plánech ve městě promluví v diskuzi BRNO: VÝSTAVBA A NOVÝ ÚZEMNÍ PLÁN náš advokát, odborník na stavební právo a územní plánování, Jiří Nezhyba. Do debaty se dále aktivně zapojí například i obchodní ředitel společnosti Trikaya, radní města Brna Filip Chvátal a městský architekt Michal Sedláček.

Diskusní setkání pořádané serverem Stavební fórum proběhne 8.října od 13.00 do 15.30 ve Školícím centrum České spořitelny - Campus, budova A, Palachovo náměstí 762/2, Brno. 

Pro účast na setkání vyplňte přihlášku zde.

Čtěte také

24. listopadu 2020 Video: Experti vysvětlili, jak na modrozelenou infrastrukturu ve městech

O tom, jak ve městech budovat modrozelenou infrastrukturu, a vytvořit tak udržitelnější a příjemnější místa k životu debatovali 20. listopadu experti na webináři Národní sítě Zdravých měst. Za Frank Bold Advokáti na něm vystoupili odborníci v rámci projektu Udržitelné stavitelství.

23. listopadu 2020 Video: Odborníci debatovali o plánování modrozelené infrastruktury v Brně

Modrozelená infrastruktura je jedním ze sedmi témat, která vzbuzují největší zájem veřejnosti v návrhu nového územního plánu města Brna. Kancelář architekta města se proto jednotlivým tématům věnuje v sérií webinářů, na kterém tentokrát vystoupil i zástupce Frank Bold Advokátů - advokát Jiří Nezhyba.

Všechny novinky

Ozvěte se nám