Frank Bold Advokáti odstartovali spolupráci s MoniMark. Společně ohlídají vaše ochranné známky

1. 9. 2020 Ochrana duševního vlastnicví a průmyslových práv

Čím unikátnější výrobek nebo služba, kterou svým zákazníkům nabízíte, tím vhodnější je bránit se proti možné krádeži nápadu, jehož okopírování poškodí originalitu vaší služby. Nejjednodušší možností, jak toho docílit, je využití ochranné známky. S jejím přihlášením vám poradí Frank Bold Advokáti, kteří se dlouhodobě věnují také zastupování v případných soudních sporech týkajících se ochranných známek. Nově náš tým spojil své odborné síly se společností MoniMark, která se na ochranné známky zaměřuje.

Společnost MoniMark pomocí sofistikovaného softwarového nástroje svým klientům pomáhá známky zejména monitorovat v národní i mezinárodní databázi a předcházet tak kolizi. 

 

 

Čtěte také

24. listopadu 2020 Video: Experti vysvětlili, jak na modrozelenou infrastrukturu ve městech

O tom, jak ve městech budovat modrozelenou infrastrukturu, a vytvořit tak udržitelnější a příjemnější místa k životu debatovali 20. listopadu experti na webináři Národní sítě Zdravých měst. Za Frank Bold Advokáti na něm vystoupili odborníci v rámci projektu Udržitelné stavitelství.

23. listopadu 2020 Video: Odborníci debatovali o plánování modrozelené infrastruktury v Brně

Modrozelená infrastruktura je jedním ze sedmi témat, která vzbuzují největší zájem veřejnosti v návrhu nového územního plánu města Brna. Kancelář architekta města se proto jednotlivým tématům věnuje v sérií webinářů, na kterém tentokrát vystoupil i zástupce Frank Bold Advokátů - advokát Jiří Nezhyba.

Všechny novinky

Ozvěte se nám