Advokát Martin Kornel rozebral mezinárodní svatby i rozvody

 

O právních rozdílech mezi sezdanými a nesezdanými páry i rodičovských povinnostech promluvil ve webináři pro Brno Expat Centre náš advokát a odborník na mezinárodní rodinné právo Martin Kornel. Rozebral také to, jak se na otázky svateb, rozvodů či péče o dítě dívají české zákony. 
Zorientovat se v problematice mezinárodního rodinného práva vám pomůže prezentace z webináře či jeho záznam, který můžete zhlédnout zde.

Webinar #8 with a lawyer: Having a family

We invited a family law expert to join us online and answer your questions regarding having a family in Brno. Martin Kornel, from Frank Bold Advokáti, is an experienced family law attorney, author and lecturer at Masaryk University. Talking with him is our in-house expert on all matters concerning foreign families living in Brno, Lucia Konôpková. Find the presentation in PDF here: https://www.brnoexpatcentre.eu/wp-content/uploads/BEC-webinar_August-2020-Having-a-family.pdf The topics they covered include: - Getting married in the CR - Rights and duties of spouses (joint property, maintenance, domestic violence) - Rights and duties of unmarried couples - Divorce / Splitting up in the CR (procedure, custody) - Residency status after divorce - A child born in the CR, residency and insurance - Schooling - Traveling with a child - International relocation of children

Zveřejnil(a) Brno Expat Centre dne Středa 19. srpna 2020

Buďte v obraze

Našim klientům a partnerům pravidelně zasíláme právní články a novinky z různých oblastí. Vaše osobní údaje pečlivě chráníme!

Ozvěte se nám. Jsme Váš partner pro správná rozhodnutí

Poskytnete nám základní informace

Stačí stručně popsat situaci, kterou právě řešíte, vyplnit kontaktní údaje a odeslat formulář níže.

Dohodneme si podmínky spolupráce

Zavoláme Vám, nebo se ozveme e-mailem, probereme detaily možné spolupráce a připravíme nabídku.

Pustíme se do práce

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše pro úspěšné vyřešení vašeho případu.

S čím potřebujete pomoci*

Vaše jméno a příjemní*

Váš telefon*

Ulice a č.p., město*

Váš e-mail*

Poptávám placenou právní službu a potvrzuji, že souhlasím s podmínkami poskytování právních služeb

Přečtěte si, jak nakládáme s osobními údaji zde.