Podporujeme odpovědnou výstavbu, připojili jsme se k Architects for future

30. 1. 2020 Stavební právo a územní plánování

 

Právu na životní prostředí se věnují advokáti ve Frank Bold přes dvacet let. Zaměřují se na zajištění klidného života v prostředí bez nadměrného hluku či znečištěného ovzduší. Při výstavbě podporují  součinnost obcí s developery, kterým záleží na udržitelné výstavbě. Ta by měla zohledňovat kvalitu staveb, dlouhodobou udržitelnost i celkovou infrastrukturu a vhodné zasazení projektů do územních plánů

Právě kvůli důrazu na udržitelné stavebnictví se Frank Bold Advokáti připojili k deklaraci udržitelnosti Architects for future, která má za cíl propojit všechny účastníky stavebního procesu tak, aby vznikala výstavba odpovědná vůči lidem i životnímu prostředí. 

Věříme, že má smysl usilovat o takovou výstavbu, která bude zachovávat kvalitní životní prostředí pro nás i budoucí generace.

 

Čtěte také

24. listopadu 2020 Video: Experti vysvětlili, jak na modrozelenou infrastrukturu ve městech

O tom, jak ve městech budovat modrozelenou infrastrukturu, a vytvořit tak udržitelnější a příjemnější místa k životu debatovali 20. listopadu experti na webináři Národní sítě Zdravých měst. Za Frank Bold Advokáti na něm vystoupili odborníci v rámci projektu Udržitelné stavitelství.

23. listopadu 2020 Video: Odborníci debatovali o plánování modrozelené infrastruktury v Brně

Modrozelená infrastruktura je jedním ze sedmi témat, která vzbuzují největší zájem veřejnosti v návrhu nového územního plánu města Brna. Kancelář architekta města se proto jednotlivým tématům věnuje v sérií webinářů, na kterém tentokrát vystoupil i zástupce Frank Bold Advokátů - advokát Jiří Nezhyba.

Všechny novinky

Ozvěte se nám