Oslovte různé investory díky přípravě více druhů dluhopisů

Dluhopisy jsou velice variabilní investiční nástroj. Jako emitentům vám v rámci jedné emise umožní  nabízet více druhů dluhopisů, které se liší jedním nebo více parametry.

Hned tři druhy dluhopisů jsme připravovali pro klienta, který podniká v oblasti nemovitostí a realizace wellness center v zahraničí a který měl zájem oslovit jednou emisí různé skupiny investorů.

Druhy připravovaných dluhopisů:

  • BASIC s předpokládaným splacením dluhopisu po třech letech a s výnosem 6 % p.a.;

  • STANDARD s předpokládaným splacením dluhopisu po šesti letech a s výnosem 9 % p.a., spolu s možností mimořádného splacení po třech letech na žádost vlastníka dluhopisu;

  • EXCLUSIVE se splatností deset let a s výnosem 11 % p.a., spolu s možností mimořádného splacení po šesti letech na žádost vlastníka dluhopisu.

Takové nastavení umožnilo klientovi v rámci jedné emise oslovit různé skupiny investorů. Zároveň rozložilo splatnost dluhopisů v čase, což může být velmi užitečné z pohledu cashflow.


S přípravou různých druhů dluhopisů v rámci jedné emise jsme pomohli klientovi, který podniká v oblasti nemovitostí a realizace wellness center. Díky více variantám dluhopisů mohl oslovit různé skupiny investorů. Ilustrační fotografie.

Dluhopisy – či různé druhy dluhopisů v rámci jedné emise – lze spojovat také s různými prémiemi nebo s nimi spojit například právo na nabytí majetkové účasti na emitentovi, což může být zajímavé zejména pro start-upy.


Chystáte se na emisi dluhopisů?

Obraťte se na nás

Chystáte se k vydání dluhopisů?

Provedeme Vás procesem vydání dluhopisů – poradíme s nastavením parametrů dluhopisu, připravíme veškerou dokumentaci a vyřídíme formality.

Buďte v obraze

Našim klientům a partnerům pravidelně zasíláme právní články a novinky z různých oblastí. Vaše osobní údaje pečlivě chráníme!

Ozvěte se nám. Jsme Váš partner pro správná rozhodnutí

Poskytnete nám základní informace

Stačí stručně popsat situaci, kterou právě řešíte, vyplnit kontaktní údaje a odeslat formulář níže.

Dohodneme si podmínky spolupráce

Zavoláme Vám, nebo se ozveme e-mailem, probereme detaily možné spolupráce a připravíme nabídku.

Pustíme se do práce

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše pro úspěšné vyřešení vašeho případu.

S čím potřebujete pomoci*

Vaše jméno a příjemní*

Váš telefon*

Ulice a č.p., město*

Váš e-mail*

Poptávám placenou právní službu a potvrzuji, že souhlasím s podmínkami poskytování právních služeb

Přečtěte si, jak nakládáme s osobními údaji zde.